na zdjęciu salon oraz apartamentowiec, w którym mieści się luksusowy apartament do wynajęcia w Toruniu

Apartament w Toruniu

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 33 m2 (2 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w Toruniu (os. Uniwersyteckie) za cenę 1 150 zł/m-c.
Apartament kompletnie nowy, w bardzo wysokim standardzie, idealnie nadający się do zamieszkania przez singla albo parę.

Drugim atutem apartamentu, po luksusowym wnętrzu, jest jego atrakcyjna lokalizacja – apartament położony jest w najbliższym sąsiedztwie rektoratu UMK, w nowym bloku z cegły. To najbardziej gorący i najlepszy adres w Toruniu! Dodatkowo apartament mieści się na terenie całodobowo chronionego i monitorowanego osiedla. Obok apartamentu miejsce na naziemnym parkingu oraz winda.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– aneks sypialniany
– przedpokój
– łazienka

Apartament kompletnie wyposażony i pachnący nowością. Apartament wykończony przy pomocy najlepszych gatunkowo materiałów: panele, gres, gładź, kamień. Apartament ciepły i ekonomiczny w eksploatacji. Apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-1127)

Kontakt:
e-mail: gosia.cnotek@wgn.pl
Tel. +48 507 048 022

Data publikacji: 27-11-2016
Print Friendly, PDF & Email