na zdjęciu luksusowe wnętrze apartamentu do sprzedaży w Tarnowie

Apartament w Tarnowie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 45 m2 (2 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Tarnowie (woj. małopolskie) za cenę 255 000 zł.
Apartament urządzony niezwykle nowocześnie, komfortowo i funkcjonalnie.
Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco: salon + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + garderoba + przedpokój.

Apartament całkowicie wyposażony i umeblowany w sprzęty i meble najwyższej jakości.

Prestiżowa, elitarna lokalizacja – apartament znajduje się w samym centrum miasta, 5 minut spacerem do Rynku, blisko pełna infrastruktura: parking ogólnodostępny, przystanki autobusowe, supermarkety, przedszkola, szkoły, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, hala sportowa, park, basen, teatr, przychodnie, szpital, apteki, galeria handlowa itp. Dodatkowo jest to doskonały punkt komunikacyjny, skąd szybko można dojechać do autostrady A4 w kierunku Warszawa, Kraków, Rzeszów. Apartament własnościowy, bezczynszowy.

Apartament do sprzedaży z opcją dokupienia garażu w podziemiach budynku. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (053-1974)

Kontakt:
Tel. +48 14 656 45 67
Tel. +48 697 469 111

Data publikacji: 22-12-2016
Print Friendly, PDF & Email