wnętrze apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie, Gumieńce

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 46,80 m2 usytuowany na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w dzielnicy Gumieńce, w Szczecinie za cenę 268 000 zł.
Apartament składa się:
– sypialni
– salonu
– aneksu kuchennego
– łazienki z wc
– przedpokoju
– balkonu.

Apartament wybudowany i wykończony przy użyciu tylko najlepszych jakościowo materiałów. Ściany gładzone malowane, na podłogach w pokojach deska Barlinecka. Kuchnia do wykończenia, na podłodze gres. Drzwi antywłamaniowe typu Gerda. Domofon i monitoring terenów zewnętrznych. Czynsz 109 zł. W tym oświetlenie sprzątanie części wspólnych i wywóz śmieci. Ogrzewanie i ciepła (SEC). Apartament nieumeblowany.

Natężenie hałasu: cisza. W otoczeniu zadbana zabudowa. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone. Miejsca parkingowe: przy budynku. Polecam i zapraszam na prezentację. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-501)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130
e-mail: k.rudnicka@wgn.pl

Data publikacji: 20-04-2016
Print Friendly, PDF & Email