na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży (4 pokoje) o powierzchni 90,25 m2 usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w Szczecinie za cenę 460 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Jeśli szukasz ciekawego apartamentu dla siebie i swojej rodziny to bez wątpienia powinieneś zainteresować się tą ofertą. Apartament idealny dla 4-, 5-osobowej rodziny.

Apartament bardzo atrakcyjny, przestronny, 2-poziomowy, w nowym niskim bloku. Apartament słoneczny, jasny.

Apartament składa się:
POZIOM 0:
– salon
– 2 balkony
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 1:
– pokój
– łazienka
– garderoba
– przedpokój

Apartament z położonymi tapetami lub farbą na ścianach, w pokojach i przedpokoju na podłogach panele, w dwóch łazienkach i kuchni – terakota. Apartament z praktyczną i funkcjonalną zabudową (garderoba). Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Apartament do sprzedaży z wyposażeniem i zabudową kuchni.

Możliwość indywidualnej aranżacji apartamentu, np. połączenie dwóch pokojów z kuchnią w jedno duże pomieszczenie (razem ok 30 m2). Ten apartament może być twój za 1800 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Apartament położony w bloku zlokalizowanym w odległości kilkuset metrów od głównych ciągów komunikacyjnych, jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu Warszewa. Obok zagospodarowany plac dla dzieci, żłobek, przedszkole i szkoły, przychodnia zdrowia, dużo zieleni. Z okien widok na zieloną cześć osiedla.

Interesująca oferta dla rodziny szukającej komfortowego apartamentu do indywidualnej aranżacji. Blok ocieplony, z estetyczną elewacją. Szeroka, odnowiona klatka schodowa, jedynie dwa apartament na piętrze, domofon. Bardzo spokojni i życzliwi sąsiedzi.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-339)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 604 669 882
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl

Data publikacji: 09-05-2016
Print Friendly, PDF & Email