nowoczesne wnętrze w apartamencie na wynajem w Szczecinie

Apartament w Szczecinie, 4 pokoje

Luksusowy apartament na wynajem za 3 500 zł/m-c. Apartament o bardzo wysokim standardzie położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku.
Powierzchnia to 121,65 metrów kwadratowych.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– pokój dziecięcy
– garderoba
– holl
– kuchnia
– łazienka

Salon prezentuje się bardzo okazale, jest w nim bardzo ładny kominek wykonany z wysokiej klasy materiałów. Salon jest duży, dobrze naświetlony i gustownie urządzony. Sypialnia o powierzchni około 20 m2 bardzo ustawna w pastelowych pięknych kolorach. Pokój dziecięcy o powierzchni około 25 m2, jasny jak również posiadający duży potencjał aranżacyjny. Ostatni pokój o powierzchni 12 m2, obecnie stanowi garderobę. Kuchnia o powierzchni około 20m2 umiejscowiona jest pomiędzy salonem a sypialnią. Znajduje się tam wysokiej klasy zabudowa wraz ze sprzętem AGD. Łazienka o powierzchni około 15m2 wyłożona wysokiej klasy glazurą i terakotą. Jest to właściwie pokój kąpielowy.

Budynek znajduje się na ogrodzonej posesji. Cały teren jest wyłożony kostką brukową, w koło panuje ład i porządek. Na posesji są miejsca parkingowe dla mieszkańców, wjazd przez bramę na pilota. Przy wejściu na posesję znajduje się domofon. Cały teren dobrze zagospodarowany i bezpieczny dla mieszkańców.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest użycie wysokiej klasy materiałów wykończeniowych samego apartamentu i całego budynku. Polecam z uwagi na dobre i miłe sąsiedztwo. W pobliżu tereny spacerowe, kościół, sklep oraz stadnina koni. Jest to urokliwe miejsce oraz enklawa spokoju. Dobre połączenie z centrum Szczecina. Cena za wynajem 3500 zł plus opłaty. Zapraszamy na prezentacje. (105-5808)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999
e-mail: k.splawska@wgn.pl
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 05-03-2016
Print Friendly, PDF & Email