zdjęcie prezentuje luksusowy salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 65,77 m2 (3 pokoje) mieszczący się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Szczecinie (Warszewo) za cenę 569 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony i w pełni umeblowany, przygotowany do zamieszkania.

Apartament wykończony w europejskim stylu, bardzo nowoczesny, o niecodziennie wysokim standardzie. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Na podłogach położono panele o podwyższonym stopniu ścieralności, okna drewniane, drzwi białe – lakierowane na wysoki połysk, łazienka wykończona płytkami ceramicznymi, terakotą (kolekcji bardzo znanego projektanta) i dobrej jakości armaturą, nowoczesna zabudowa kuchni (meble lakierowane – na wysoki połysk). Nowoczesności wnętrzu dodaje zamontowane oświetlenie punktowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. CO i ciepła woda miejska, indywidualnie sterowane ogrzewanie (niskie koszty ogrzewania).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– 2 balkony
– 2 pokoje dzienne
– łazienka
– garderoba
– schowek
– przedpokój.

Apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem parkingowym, komórką lokatorską bezpośrednio pod budynkiem, wszystkimi stałymi zabudowami, w tym zabudowy w kuchni i w łazience, wysokiej klasy sprzętem AGD (na gwarancji), oświetleniem i stałą zabudową karniszy. Pozostałe wyposażenie – do uzgodnienia.

Znakomita lokalizacja na terenie prestiżowego osiedla. Apartament znajduje się blisko szkoły, przedszkola, przychodni, apteki, obiektów handlowo-usługowych, komunikacji autobusowej etc. Inwestycja jest realizowana przez firmę skandynawską i w stylu skandynawskim. Klatka schodowa wykończona bardzo dobrej jakości materiałami, winda cichobieżna. Osiedle, na którym znajduje się apartament do sprzedaży, będzie ogrodzone i monitorowane. Ciągi komunikacyjne w budynku są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (bezprogowe posadzki, szerokie drzwi, szeroka winda).

Ten apartament może być Twój za 1 800 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-485)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 29-01-2017
Print Friendly, PDF & Email