na zdjęciu salon oraz fragment aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 79,52 m2 (4 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1935 roku, w centrum Szczecina za cenę 279 000 zł.
Apartament o niecodziennie wysokim standardzie, wspaniale urządzony, z dużymi możliwościami aranżacji dla potrzeb mniejszej lub większej rodziny.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– 3 sypialnie
– przedpokój
– łazienka

Do apartamentu przynależy piwnica. Apartament niedawno przeszedł generalny remont dwóch pomieszczeń: kuchni i łazienki. W kuchni wymieniono instalację elektryczną i zmodernizowano instalację grzewczą. W łazience natomiast wymieniono instalację elektryczną, hydraulikę oraz piony wodnokanalizacyjne. Cała zabudowa kuchni wraz ze sprzętem w cenie apartamentu.

Apartament w oryginalnej aranżacji posiadał drugi pokój o powierzchni 32 m2, który został podzielony na trzy pomieszczenia. Jedno z pomieszczeń może być gabinetem, małą biblioteką lub bawialnią. Znajduje się w nim robiona na zamówienie duża szafa typu komandor oraz wejścia do dwóch sypialni. Jest to bardzo przytulne pomieszczenie, które można ciekawie zaaranżować. Obie sypialnie w apartamencie posiadają okna i są bardzo słoneczne.

Na straży spokojnego snu i majątku domowników stoi nowoczesny system kamer i monitoringu. Apartament z miejscem parkingowym na parkingu strzeżonym, 200 m od nieruchomości (do uzgodnienia). Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się w ścisłym sercu miasta. Blisko do wszystkich urzędów szkół, przychodni, galerii handlowych, restauracji oraz klubów. Bezpośrednia bliskość Jasnych Błoni oraz Parku Kasprowicza stanowi dodatkowy element doskonałego miejsca wypoczynku. Luksusowy apartament nie wymaga wkładu finansowego. Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu. (170-822)

Kontakt:
e-mail: p.winiecki@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130

Data publikacji: 20-01-2017
Print Friendly, PDF & Email