zdjęcie przedstawia luksusowo urządzony aneks kuchenny oraz salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 54 m2 (3 pokoje) położony na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Szczecinie (Pomorzany) za cenę 285 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi, ale także jako inwestycja pod wynajem. Apartament przeszedł remont i obecnie jest wykończony w wysokim standardzie, a na dodatek niezwykle gustownie urządzony i zaaranżowany przy użyciu materiałów najlepszego gatunku (panele, gres).
Apartament składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– przedpokoju
– kuchni
– łazienki

Apartament wyposażony w okna drewniane, ale nowego typu. Gwarancją bezpieczeństwa mieszkańców i spokojnego snu są antywłamaniowe drzwi wejściowe (stalowe z zamkami ryglującymi dookoła). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz w zależności od zużycia 400 – 450 zł (coroczne zwroty z tytułu ogrzewania – około 500 zł).

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji – przy budynku znajduje się parking, w pobliżu jest komunikacja miejska – autobusy i tramwaje. Na osiedlu szkoła, przedszkole, basen, PAM, szpital. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu. Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-816)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 01-01-2017
Print Friendly, PDF & Email