zdjęcie przedstawia ekskluzywny salon z kominkiem w luksusowej willi na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 103 m2 (po podłodze) usytuowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w Szczecinie za cenę 365 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla 2-, 3-osobowej rodziny. Apartament bardzo słoneczny, jasny, oryginalnie zaaranżowany i atrakcyjny. Wysoki standard wykończenia wnętrza – okna plastikowe i drewniane – nowego typu, ściany gładzone, malowane, na podłogach w pokojach panele w kuchni, przedpokoju, łazience terakota.

Apartament ogrzewany CO i woda z 2-obiegowego pieca gazowego. Dodatkowo czynny kominek. Apartament ekonomiczny w utrzymaniu dzięki niskiemu czynszowi. Ponadto w cenie apartamentu wliczony już został garaż garaż (w bryle sąsiedniego budynku) i komórka lokatorska.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w niezwykle atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu zielni, z bardzo dobrą komunikacją do centrum. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– balkon
– sypialnia
– łazienka
POZIOM 2:
– pokój
– schowki

Ten apartament może być twój za 1 580 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-478)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 02-01-2017
Print Friendly, PDF & Email