zdjęcie przedstawia widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 50 m2 (3 pokoje) mieszczący się na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w Szczecinie za cenę 229 500 zł.
Apartament jest nową adaptacją poddasza, ale nie ma skosów. Apartament w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko rynku Manhattan.
Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Apartament o bardzo luksusowym wnętrzu wykończonym przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów. Apartament ogrzewany gazowo (także ciepła woda). Wszystkie instalacje nowe. Okna nowe PCV. Zakup apartamentu z rynku pierwotnego – kupujący jest zwolniony z podatku PCC 2%. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-809)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 12-01-2017
Print Friendly, PDF & Email