na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 92 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w Centrum Szczecina za cenę 339 000 zł.
Ekskluzywny apartament, w którym historia spotyka się z teraźniejszością, codzienność z wyjątkowością, a delikatność z elegancją. Apartament już od pierwszego spojrzenia urzeka swoim pięknem.

Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– pokój
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– małe pomieszczenie

Apartament przeszedł generalny remont. W trakcie prac remontowych udało się zachować unikalny, niezwykły charakter i klimat apartamentu. W apartamencie zachowała się oryginalna stolarka drzwiowa, odrestaurowana w doskonałym stanie, okna plastikowe. Wymieniono na nowe także wszystkie instalacje. (piec na gwarancji). Wyposażenie kuchni nowe, na gwarancji. Przed apartamentem, na podwórzu znajduje się bezpłatny parking dla mieszkańców z bramą zamykaną na pilota.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament mieści się blisko galerii handlowej, uniwersytetu, licznych placówek użyteczności publicznej. Zapraszam na prezentację. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-165)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 886 551 193

Data publikacji: 17-12-2016
Print Friendly, PDF & Email