zdjęcie prezentuje ekskluzywny salon oraz fragment kuchni w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 83 m2 (4 pokoje) znajdujący się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w Szczecinie (Bezrzecze) za cenę 589 000 zł.
Apartament jest niezwykle komfortowy, atrakcyjny, rozkładowy oraz bardzo praktycznie zaplanowany. Wysoki standard i najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Dużym atutem apartamentu jest ogromny taras o powierzchni 22 m2. Apartament do sprzedaży z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem.

Apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– tarasu
– 3 sypialni
– łazienki
– komunikacji

Ten apartament może być Twój za 1 500 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Kolejną zaletą apartamentu jest prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu (Dolina Słońca). Bezpośrednio do osiedla przylegają tereny zielone, w niedalekiej odległości jezioro Głębokie. Apartament z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-470)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 16-12-2016
Print Friendly, PDF & Email