na zdjęciu salon oraz jeden z pokoi w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 79,52 m2 (3 pokoje) usytuowany na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej, przedwojennej kamienicy z 1935 roku, w Szczecinie za cenę 279 000 zł.
Ekskluzywny apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– pokój przejściowy
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

W apartamencie pokój przejściowy oraz 2 sypialnie powstały z podzielenia jednego dużego pomieszczenia o powierzchni 32 m2. Postawione tam zostały ścianki z płyty, dzięki czemu można je łatwo zdemontować i powrócić do opcji dużego pokoju.

Apartament z nowocześnie i idealnie zaprojektowaną kuchnią i pełnym wyposażeniem. Wysokość pomieszczeń – 3,6 m. Apartament przeszedł generalny remont kuchni i łazienki. Wymienione zostały piony, instalacje elektryczne oraz grzewcze.

Prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się w sercu miasta, w ścisłym centrum, nieopodal Placu Odrodzenia. Blisko wiele przystanków tramwajowych, sklepów, punktów użyteczności publicznej, 15 minut spacerkiem na Jasne Błonia. Nad bezpieczeństwem domowników czuwa nowoczesny system monitoringu. Apartament nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-167)

Kontakt:
Tel. +48 663 002 290
Tel. +48 796 665 033
mail:a.madejska@wgn.pl
mail:piotr.kallas@wgn.pl

Data publikacji: 26-12-2016
Print Friendly, PDF & Email