na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 103,50 m2 (4 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1905 roku, w Szczecinie za cenę 470 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla wymagającego klienta, który szuka dużych przestrzeni i aktywnie korzysta z życia. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Apartament niezwykle słoneczny, bardzo ustawny, rozmyślnie i praktycznie zaprojektowany, świetnie nadający się do aranżacji.
Apartament składa się z:
– salonu
– 3 sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Apartament przeszedł remont w 2008 roku. Wtedy też wymieniono piony wodno-kanalizacyjne, dach i okna na PCV), a w 2014 apartament został odświeżony (m.in. wymalowano oraz wycyklinowano podłogi).

Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w otoczeniu zwartej zabudowy, nieopodal licznych punktów usługowo-handlowych, kawiarniano-restauracyjnych, jak i placówek kulturalnych oraz Parku Kasprowicza. Apartament nadaje się również pod działalność gospodarczą, na przykład kancelarię prawną oraz dla firm, które doceniają klasykę i dostojeństwo starych, przedwojennych murów, w historię których można wpleść doświadczenie i profesjonalizm współczesnej firmy. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-100)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 796 665 033

Data publikacji: 01-11-2016
Print Friendly, PDF & Email