na zdjęciu salon oraz fragment aneksu kuchennego w apartamencie na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 77,93 m2 (3 pokoje) położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Szczecinie za cenę 470 000 zł.
Apartament dedykowany osobom, które cenią luksus, przestrzeń i bezpieczeństwo swoje oraz rodziny.

Oprócz luksusowego wnętrza na uwagę zasługuje prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się bowiem na terenie zamkniętego osiedla z monitoringiem.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– pralnia
– balkon

Apartament wykończone w wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. W apartamencie kuchnia w nowoczesnej zabudowie wraz ze sprzętem AGD (zmywarka, lodówka z zamrażarką, piekarnik, okap, płyta grzewcza). Apartament do sprzedaży z opcją dokupienia miejsca parkingowego pod budynkiem w cenie 35 000 zł. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu. Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-721)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 08-11-2016
Print Friendly, PDF & Email