na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 67,90 m2 (3 pokoje) położony na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Szczecinie (centrum) za cenę 320 000 zł.
Apartament wykończony bardzo estetycznie i gustownie. W pokojach na podłodze panele, ściany gładzone malowane, w kuchni i łazience meble na wymiar. Okna PCV. Drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Apartament o wysokim standardzie.
Apartament składa się z:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Apartament przeszedł remont. Do apartamentu przynależy piwnica. Apartament w doskonałej lokalizacji – blisko uczelnie, centrum handlowe, dogodne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta, brak strefy płatnego parkowania. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-697)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 28-10-2016
Print Friendly, PDF & Email