na zdjęciu salon w apartamencie na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 67,50 m2 (4 pokoje) położony na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w Szczecinie, dzielnica Pogodno za cenę 345 000 zł.
Apartament dedykowany jest zarówno rodzin z dziećmi, jak i singlom, a także parom. Apartament o bardzo gustownym wnętrzu. Największą zaletą jest lokalizacja, bowiem apartament znajduje się przy cichej ulicy, z dala od miejskiego zgiełku. Blisko stąd do szkoły, sklepów, komunikacji miejskiej.

Apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– gabinetu
– jadalni
– sypialni
– przedpokoju
– łazienki
– schowka-garderoby
– balkonu

Apartament nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na każdą nieruchomość. W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Polecam ten apartament i zapraszam na prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-704)

Kontakt:
maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780

Data publikacji: 27-10-2016
Print Friendly, PDF & Email