zdjęcie przedstawia salon oraz fragment aneksu kuchennego do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 71,13 m2 (4 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Szczecinie, w dzielnicy Warszewo za cenę 440 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament składa się z:
– salonu:
– kuchni
– balkonu
– 2 pokojów dziennych
– sypialni
– łazienki
– schowka
– wc
– przedpokoju

Apartament niezwykle komfortowy, o wyjątkowo ekskluzywnym wnętrzu, wykończony przy użyciu materiałów najlepszego gatunku. W apartamencie zainstalowano nowoczesne, bardzo estetyczne oświetlenie punktowe. Bezpieczeństwa domowników strzegą antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Apartament kompletnie umeblowany oraz wyposażony. W cenie sprzedaży zawarte są meble i wyposażenie kuchni, łazienki, szafy w zabudowie. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia miejsca parkingowego – bezpośrednio pod budynkiem.

Prestiżowa lokalizacja. Apartament znajduje się na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu. Apartament w cichej i bezpiecznej lokalizacji. Nieopodal szkoła, przychodnia, apteka, obiekty handlowo-usługowe, komunikacja autobusowa. Dzięki temu jest szybki dojazd do centrum bez rezygnacji z prywatności i spokoju. Ciągi komunikacyjne w budynku są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (bezprogowe posadzki, szerokie drzwi, szeroka winda).

Ten apartament może być twój za 1 965 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-444)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 26-10-2016
Print Friendly, PDF & Email