na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 47 m2 (2 pokoje) położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Szczecinie za cenę 275 000 zł.
Apartament bardzo słoneczny, jasny, funkcjonalny i w pełni rozkładowy:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Wysoki standard – w pokojach, przedpokoju i kuchni panele podłogowe o podwyższonej klasie ścieralności, w łazience terakota. Kuchnia zabudowana i w pełni wyposażona. Łazienka z wanną i nową armaturą. Okna plastikowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Bardzo korzystna lokalizacja – apartament znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal miejsca rekreacyjne, dużo zieleni, jednocześnie dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa z centrum miasta.

Apartament do sprzedaży wraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem widocznym na zdjęciu. Ten apartament może być twój za 977 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-432)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 11-10-2016
Print Friendly, PDF & Email