na zdjęciu ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 72,13 m2 (4 [pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Szczecinie za cenę 440 000 zł.
Apartament o niebywale estetycznym wnętrzu oraz bardzo wysokim standardzie. Prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi (bliskość szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej).

Apartament składa się z:
– salonu
– 3 sypialni
– aneksu kuchennego
– łazienki
– pomieszczenia gospodarczego
– przedpokoju
– balkonu

Z okien oraz balkonu apartamentu rozciąga się wspaniały widok na panoramę miasta. W cenie apartamentu pozostają zabudowy (kuchni i dwie duże szafy na wymiar) oraz sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, pralka, płyta grzewcza, mikrofala). Apartament ma zainstalowane nowoczesne oświetlenie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Bardzo niskie koszty utrzymania – czynsz jedynie 500 zł. Serdecznie polecam apartament i zapraszam na jego prezentację.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-682)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130

Data publikacji: 12-10-2016
Print Friendly, PDF & Email