na zdjęciu jadania oraz aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 69,85 m2 (3 pokoje) usytuowany w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Pogodno, w Szczecinie za cenę 510 000 zł.
Apartament po remoncie. Apartament wykończony przy pomocy architekta wnętrz. Apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciu.

Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– sypialnia
– gabinet
– łazienka
– przedpokój

Apartament w jasnych tonacjach kolorystycznych ożywiony mocniejszymi akcentami. Doskonałym uzupełnieniem jest oświetlenie apartamentu, zaprojektowane tak, by tworzyło przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Z kolei wysokość pomieszczeń daje przyjemne uczucie przestrzeni. Ogromne okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz.

Ogromnym atutem apartamentu jest osobne, własne wejście. Właściciel specjalnie w tym celu dobudował schody z małym gankiem, pod którym znajduje się niewielka piwnica/schowek. Wszelkie prace wykonane wewnątrz i na zewnątrz apartamentu zostały wykonane w uzgodnieniu i za zgodą konserwatora zabytków. Niepowtarzalną atmosferę buduje także otoczenie starego Pogodna: zaciszne uliczki, przepiękne, zabytkowe wille, stare drzewa. W niedalekiej odległości znajduje się też Las Arkoński. Urocze, wyjątkowe miejsce.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-653)

Kontakt:
Tel. +48 531 570 780
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl

Data publikacji: 22-09-2016
Print Friendly, PDF & Email