zdjęcie przedstawia luksusowe wnętrze apartamentu na wynajem w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 36 m2 (2 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w centrum Szczecina (woj. zachodniopomorskie) za cenę 1 800 zł/m-c.
Apartament doskonały dla właścicieli firm, kadry managerskiej, przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum oraz spędzanie czasu w nowoczesnym wnętrzu.

Apartament o niezwykle nowoczesnym wystroju wnętrza, bardzo prestiżowy. Świetna lokalizacja – apartament znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu ładnej, zadbanej zabudowy, w samym centrum miasta. Blisko markety, sklepy, punkty usługowo-handlowe, stację benzynową, bankomat, bank, aptekę, przychodnie, plac zabaw, szkoły, boiska sportowe, przystanki komunikacji miejskiej.

Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– aneksu kuchennego
– przedpokoju
– łazienki z wc

Apartament posiada zainstalowane bardzo oryginalne oświetlenie, które nadaje wnętrzu niezwykłego uroku. Dodatkowo mieszkanie wyposażone jest w innowacyjne rozwiązania w zakresie wyposażenia. Chodzi tu np. o podświetlany witraż na bocznej ścianie lodówki. Apartament z możliwością wynajęcia komórki lokatorskiej na tym samym piętrze. (170-663)

Kontakt:
e-mail: d.kwiecien@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720

Data publikacji: 30-09-2016
Print Friendly, PDF & Email