na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 70 m2 (3 pokoje) usytuowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w dzielnicy Bezrzecze, w Szczecinie za cenę 388 000 zł.
Do apartamentu przynależy garaż miejsce parkingowe oraz piękny balkon/taras/loggia. Apartament przestrzenny, słoneczny i jasny.

Apartament dwupoziomowy o bardzo wysokim standardzie:
POZIOM 1:
– salon
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM II:
– pokój
– garderoba

Apartament w bardzo prestiżowej lokalizacji, na zamkniętym i strzeżonym całodobowo osiedlu. Osiedle starannie zaprojektowane, znajduje się na nim dużo zieleni, fontanny, ławki, place zabaw, boisko do grania oraz altany rekreacyjne.

Apartament przeszedł generalny remont, podczas którego wymienione zostały instalacje, podłogi, nowa kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD (płyta grzewcza, lodówka z zamrażarką, piekarnik, zmywarka). Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni osiedlowej, czynsz wynosi około 500 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

W razie jakichkolwiek pytań (apartament, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-595)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41

Data publikacji: 20-07-2016
Print Friendly, PDF & Email