na zdjęciu salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży (4 pokoje) o powierzchni 88,70 m2 zlokalizowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w dzielnicy Warszewo, w Szczecinie za cenę 480 000 zł.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– jadalnia
– sypialnia
– pokój dziecięcy
– gabinet
– kuchnia
– łazienka z wc
– balkon.

Apartament do sprzedaży wraz z zabudową stałą kuchni oraz łazienki. Pozostałe umeblowanie do uzgodnienia. Apartament z przynależną piwnicą. Za dodatkową opłatą możliwość nabycia 2 garaży pod budynkiem. Czynsz wynosi ok. 330 zł.

Bezpieczna okolica – apartament znajduje się na monitorowanym terenie. Dobra lokalizacja: dwa place zabaw dla dzieci oraz duża ilość miejsc parkingowych. Wokół tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe. W pobliżu są także 3 dyskontowe sklepy oraz małe punkty usługowe jak również żłobek, przedszkole, szkoła. Bardzo dobry dojazd do centrum z kilkoma wariantami dróg dojazdowych.

Przy zakupie apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-6879)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 601 976 591
e-mail: g.deja@wgn.pl
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 09-06-2016
Print Friendly, PDF & Email