Apartament w Świdnicy, Centrum

Na sprzedaż ekskluzywny apartament 4-pokojowy o powierzchni całkowitej 116 m2 położony na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w centrum Świdnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 350 000 zł.

POZIOM 1:

salon

– kuchnia

– przedpokój

– 2 sypialnie

– łazienka

– spiżarnia

POZIOM 2:

– sypialnia

– antresola

– taras.

Na podłodze w pokojach położony parkiet,na ścianach gładzie, malowane. W kuchni i łazience – kafle na podłodze i ścianach. W przestronnej łazience znajduje się narożna wanna, wc, umywalka oraz miejsce na pralkę i szafki. Do mieszkania przynależy piwnica, oraz strych. Przestronna i czysta klatka schodowa, pozwala na bezpieczne przechowywanie tam np. wózków dziecięcych i rowerów. Ogrodzone, zamykane bramą na pilota, pięknie zagospodarowane podwórko (kostka granitowa, drzewa, krzewy), zapewnia spokój i bezpieczeństwo dla dzieci i pojazdów. Całą nieruchomością opiekuje się specjalnie zatrudniony gospodarz. Stały miesięczny koszt utrzymania mieszkania, na który składają się: ogrzewanie (własna kotłownia), fundusz remontowy, koszty utrzymania całej nieruchomości wraz z gospodarzem, kształtuje się na poziomie 580 zł. Silnym atutem nieruchomości są będące w najbliższym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, restauracje, banki, teatr,urzędy. Nieruchomość polecana szczególnie dla pracującego małżeństwa z dziećmi, aktywnych osób oraz jako inwestycja pod wynajem. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 21 bankami,pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. (157-326)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 74 856 52 05

Tel. +48 604 159 357

e-mail: a.klacewicz@wgn.pl

Data publikacji: 27-03-2015
Print Friendly, PDF & Email