na zdjęciu widok z zewnątrz na apartamentowiec, w Sosnowcu, w którym znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament w Sosnowcu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 74,30 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na IV piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w Sosnowcu (woj. śląskie) za cenę 325 000 zł.
Apartament niezwykle luksusowy, przestronny i funkcjonalny. Układ pomieszczeń pozwala na dowolne rozwiązania przy wprowadzaniu własnych zmian podczas aranżacji wnętrza. Apartament z ciekawym rozkładem pomieszczeń dzielącym apartament na część dzienną i sypialną:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Ogromnym atutem jest tutaj lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, szkoły, przedszkola, place zabaw, sklepy, zagospodarowane. Wokół dużo zieleni. W kamienicy znajduję się podziemny parking. Miejsce postojowe kosztuje tu 27 500 zł. Apartament w budynku z nowoczesnymi rozwiązaniami typu: instalacje światłowodowe, domofon, piloty do bram, drzwi antywłamaniowe, wyciszane okna trójszybowe. Gorąco zapraszam do oglądania apartamentu, gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup apartamentu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (116-2117)

Kontakt:
e-mail: m.baca@wgn.pl
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 534 01 01 54

Data publikacji: 30-12-2016
Print Friendly, PDF & Email