na zdjęciu salon oraz przedpokój w apartamencie do sprzedaży w Sosnowcu

Apartament w Sosnowcu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 58,40 m2 (2 pokoje) położony na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1997 roku, w Sosnowcu za cenę 249 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. cena do negocjacji. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego. Apartament dedykowany pracującemu singlowi, młodemu małżeństwu z uczącym się dzieckiem bądź osobie w podeszłym wieku. Apartament znakomicie nadaje się również jako inwestycja pod wynajem.

Apartament w bardzo wysokim standardzie, zadbany i przestronny.
Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– garderoba
– taras
– przedpokój
– łazienka z wc

Apartament na sprzedaż wraz z opcją dokupienia garażu znajdującego się w budynku (dodatkowo płatne 35 000 zł). Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu niskiej i estetycznej zabudowy, blisko sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej oraz dworca PKP. Dodatkową zaletą jest znajdujący się obok Park Sielecki. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1617)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088

Data publikacji: 15-11-2016
Print Friendly, PDF & Email