zdjęcie przedstawia salon oraz fragment kuchni w apartamencie do wynajmu w Słupsku

Apartament w Słupsku

Luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 59 m2 (2 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Słupsku za cenę 1 800 zł/m-c.
Apartament o niecodziennie wysokim standardzie, kompletnie umeblowany i wyposażony. Apartament świetnie nadaje się do wynajmu przez firmy. Do apartamentu przynależy garaż.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Apartament do wynajęcia wraz z zabudową mebli kuchennych (lodówką, zmywarką, płytą elektryczna, piekarnikiem, mikrofalówką, zmywarką). Dodatkowo w apartamencie najnowszy sprzęt zarówno RTV, jak i AGD.

Do ceny wynajmu apartamentu należy dodać w pierwszym miesiącu jednorazową kaucję zwrotną w wysokości 5 000 zł oraz jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika – 2 500 zł. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim wgn słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-8932)

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 695 220 155

Data publikacji: 23-11-2016
Print Friendly, PDF & Email