zdjęcie prezentuje widok z salonu na luksusowo wyposażony aneks kuchenny w apartamencie do wynajęcia w Słupsku

Apartament w Słupsku

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 70 m2 (3 pokoje) mieszczący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Słupska (woj. pomorskie) za cenę 2 600 zł/m-c.
Apartament dedykowany na wynajem dla firm. Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet
– przedpokój
– łazienka z wc.

Apartament ekonomiczny w utrzymaniu, czynsz wolny najmu wynosi 2 600 zł plus zryczałtowane koszty eksploatacyjne (zużycie energii elektrycznej i gazu ziemnego, opłaty na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej, ekskluzywny pakiet abonamentu TV wraz z Internetem z Wi-Fi, woda ciepła i zimna, ogrzewanie, wywóz nieczystości stałych i płynnych). Przy wynajmie apartamentu wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 000 zł. Jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika to 3 800 zł brutto. Apartament w wysokim standardzie wyposażony oraz urządzony.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-8256)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099

Data publikacji: 22-10-2016
Print Friendly, PDF & Email