zdjęcie przedstawia apartamentowiec w Słupsku, w którym znajduje się oferowany apartament do sprzedaży

Apartament w Słupsku

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 62 m2 (3 pokoje) mieszczący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Słupska (woj. pomorskie) za cenę 223 632 zł.
Pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego, oferta bezpośrednia, kupujący nie płaci prowizji. Apartament w stanie developerskim.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się blisko obiektów użyteczności publicznej, centrów handlowych oraz infrastruktury technicznej, ale również nieopodal terenów zielonych oraz ogródków działkowych.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– loggia
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim wgn słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-7701)

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481
E-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Data publikacji: 17-09-2016
Print Friendly, PDF & Email