na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Słupsku

Apartament w Słupsku

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o powierzchni 100 m2 (2 pokoje) położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w centrum Słupska (woj. pomorskie) za cenę 299 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się jak inwestycja pod wynajem dla młodych małżeństw z dzieckiem, par albo singli.

Apartament bardzo jasny, widny i słoneczny.
Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– pokój dziecięcy/gabinet do pracy
– kuchnia
– łazienka
– wc
– loggia.

Apartament po kapitalnym remoncie, w bardzo wysokim standardzie wykończenia (panele o wysokiej klasie ścieralności, gładzie. wykładzina dywanowa, wysokiej klasy glazura). Nowoczesny styl. W c enie apartamentu pozostają:
– stała zabudowa garderoby
– wyposażenie łazienki
– wyposażenie sypialni
– kanapa
– telewizor,

Atrakcyjna lokalizacja – spokojne i bezpieczne sąsiedztwo. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-7301)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
tel. +48 609 117 099

Data publikacji: 01-09-2016
Print Friendly, PDF & Email