zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do wynajęcia w Słupsku

Apartament w Słupsku

Luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 65 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku w centrum Słupska za cenę 2 600 zł/m-c.
Apartament adresowany głównie dla firm. Apartament w pełni umeblowany.

Apartament znajduje się na ogrodzonym terenie, z wyjazdem przez bramę na pilota. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Apartament niezwykle ekonomiczny w eksploatacji: czynsz wolny najmu 2 600 zł miesięcznie + koszty eksploatacyjne (zużycie energii elektrycznej i gazu ziemnego, opłaty na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej, ekskluzywny pakiet abonamentu TV wraz z Internetem z Wi-Fi, woda ciepła i zimna, ogrzewanie, wywóz nieczystości stałych i płynnych 1 200 zł miesięcznie). Kaucja zwrotna: 10 000 zł. Jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika 3 800 zł brutto.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet
– przedpokój
– łazienka z wc

W przedpokoju znajduje się szafa garderobiana. W kuchni zabudowa mebli kuchennych wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD: lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, okap, zmywarka. W łazience apartamentu znajduje się pralka, a w salonie nowej generacji sprzęt RTV.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6763)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 609 117 099

Data publikacji: 27-07-2016
Print Friendly, PDF & Email