na zdjęciu widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia w Słupsku

Apartament w Słupsku

Luksusowy apartament na wynajem (2 pokoje) o powierzchni 46 m2 usytuowany na parterze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w centrum Słupska (woj. pomorskie) za cenę 2 000 zł/m-c.
Apartament z pięknym ogrodem adresowany do firm. Apartament położony na luksusowym, zamkniętym osiedlu z bramą wjazdową na pilota i miejscami parkingowymi pod budynkiem.

Apartament składa się z:
– salonu
– kuchni
– sypialni
– przedpokoju
– garderoby
– holu
– łazienki z wc.

Apartament w wysokim standardzie – na podłogach w pokojach panele podłogowe, w kuchni i łazience glazura i terakota. Stolarka okienna PCV. Apartament z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem.

Do ceny wynajmu apartamentu należy doliczyć:
– zryczałtowane koszty eksploatacyjne
– energia elektryczna
– gaz ziemny
– opłaty na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej
– pakiet abonamentu TV
– abonament za Internet
– wodę
– ogrzewanie
– wywóz nieczystości stałych i płynnych
– jednorazowa kaucja 3 000 zł
– jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika 2 500 zł brutto.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6454)

Kontakt:
Tel. +48 59 842 80 75

Data publikacji: 22-06-2016
Print Friendly, PDF & Email