zdjęcie przedstawia widok z lotu ptaka na apartamentowiec, w Siewierzu, w którym znajduje się oferowany apartament do sprzedaży

Apartament w Siewierzu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 47,73 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Siewierzu (woj. śląskie) za cenę 186 147 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla tych, którzy chcą zamieszkać w kameralnym i prestiżowym miejscu. Apartament wraz z pięknym tarasem i ogrodem. Apartament o bardzo wysokim standardzie wybudowany i wykończony przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów.

Dwa najważniejsze atuty oferowanego apartamentu to jego luksusowe wnętrze oraz prestiżowa lokalizacja połączona z walorami wypoczynkowymi: blisko trasy rowerowe, biegowe, miejsce na grilla oraz boiska do gry w piłkę, plaża z kawiarnią, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wyciąg do wakeboardingu, specjalne miejsce wraz ze sprzętem do połowu ryb. To także dobry punkt komunikacyjny, skąd blisko do trasy S1 Bielsko-Biała – Warszawa.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-296)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46

Data publikacji: 11-09-2016
Print Friendly, PDF & Email