Apartament w Pruszkowie

Do sprzedaży luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 142,50 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w Pruszkowie (woj. mazowieckie) za cenę 669 000 zł.
Apartament o charakterze budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Apartament z antresolą. Apartament o bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładzie.

Rozmieszczenie pokoi:

POZIOM 1:

– garaż

– pomieszczenie gospodarcze

– schowek

POZIOM 2:

– wiatrołap

salon

– aneks kuchenny

– wc

– spiżarnia

– schowek

– taras

POZIOM 3:

– 2 pokoje

– łazienka

POZIOM 4:

– pokój

– łazienka

Dodatkowo nad pokojem jest antresola ze schowkiem. Apartament wykończony jest w stylu skandynawskim z materiałów wysokiej jakości. Wszystkie elementy umeblowania i wyposażenia widoczne na zdjęciach są w cenie nieruchomości. Uzbrojenie: woda miejska, kanalizacja,prąd, kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny De Dietrich. Pruszków, po ukończeniu w ostatnim czasie inwestycji drogowych stał się miejscem bardzo dobrze skomunikowanym z Warszawą jak i resztą kraju. Do centrum Warszawy dojedziemy Alejami Jerozolimskimi w ok. pół godziny (po otwarciu obwodnicy rzadko są korki), Na Bemowo, Żoliborz, Targówek i północne dzielnice ? A2 a dalej trasą toruńską. Na Mokotów, Ursynów i południowe dzielnice ? obwodnicą S8.Węzeł autostrady jest bardo blisko ? ok. 7 minut drogi a z stamtąd można już dojechać w dowolne miejsce Polski. Wyjeżdżając na weekend nie mamy problemu z korkiem wyjazdowym z miasta. Po ukończeniu trasy Salomea ? Wolica (2015) jeszcze bardziej usprawni się wyjazd w kierunku Krakowa i Katowic. (032-2891)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 87 610 87 78

Tel. +48 508 298 904

e-mail: koter@wgn.pl

Data publikacji: 28-03-2015
Print Friendly, PDF & Email