wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 105,65 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 630 000 zł.
Komfortowy apartament o wysokim standardzie wykończenia wyróżniający się oryginalnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Apartament z garażem. Nowy, kilkuletni blok z windą.

Apartament doskonale zlokalizowany na prywatnym osiedlu, strzeżonym, w spokojnej okolicy, a jednocześnie znajdujące się zaledwie kilka minut od centrum. Na terenie kameralnego osiedla rosną liczne drzewa, nasadzenia oraz krzewy ozdobne. Podjazd wyłożony kostką, plac zabaw dla dzieci, parkingi. Teren ogrodzony i monitorowany.

Apartament nowoczesny, wykończony z zachowaniem najdrobniejszego detalu, w stanie idealnym. Apartament mało używany. Apartament z dodatkowym miejscem parkingowym w podziemiach bloku.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– korytarz
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– łazienka z sauną
– 2 sypialnie (jedna z wygodną garderobą i własną łazienką)
– pomieszczenie gospodarcze (spiżarnia).

Apartament ze stałym wyposażeniem w cenie (bez kilku drobnych mebli i pamiątek rodzinnych): kompletne umeblowanie kuchni wraz z wysokiej klasy sprzętem agd, stałe zabudowy szaf, regałów, wyposażenie łazienek, garderoby oraz spiżarni, klimatyzacja, sauna. W ofercie także garaż w podziemiu bloku.

Apartament z czynszem do wspólnoty w granicach 600 zł (w tym ogrzewanie i zaliczka na wodę, ochrona, sprzątanie, śmieci, garaż). Apartament wyodrębniony z ułamkową częścią w gruncie z założoną księgą wieczystą. Cena apartamentu do negocjacji: 630 000 złotych.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4249)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 27-04-2016
Print Friendly, PDF & Email