na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 64 m2 (3 pokoje) mieszczący się na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) z cenę 215 000 zł.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– kuchnia
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– 2 korytarze.

Apartament po kapitalnym remoncie zaledwie parę lat temu. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe okna, odświeżono podłogi (parkiety), położono płytki w kuchni oraz przedpokoju. Dodatkowo wymieniono całą stolarkę wewnętrzną do wszystkich pokoi, a także drzwi wejściowe.

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest zainstalowany system alarmowy oraz antywłamaniowe rolety w oknach. Komfort użytkowania apartamentu podnosi klimatyzacja w salonie. Apartament do sprzedaży wraz z nową zabudową kuchni w cenie (a także piekarnik, okap).

Atrakcyjna lokalizacja – apartament położony daleko od ruchliwej ulicy, a jednocześnie kilka kroków np. do Focusa, szkół i sklepów. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4346)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 24-12-2016
Print Friendly, PDF & Email