Apartament w Ostrowie Wielkopolskim

Do sprzedaży ekskluzywny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolska) za cenę 260 000 zł.
Apartament komfortowo wykończony.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– holl

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka z wc

– przedpokój.

Apartament po generalnym remoncie, elegancko i nowocześnie urządzony o wysokim standardzie wykończenia. Okna PCV, stolarka drzwiowa nowa. W sypialniach na podłogach panele, natomiast salon, przedpokój i kuchnia urządzone w płytkach wysokiej jakości. Łazienka nowocześnie urządzona z natryskiem. Sufity obniżone z wbudowanym oświetleniem, ściany malowane. Balkon od słonecznej strony południowej. Do apartamentu przynależy pomieszczenie w piwnicy. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej tj ok 450 zł/m-c z c.o. bez wody. Dogodna lokalizacja w otoczeniu zieleni. Apartament do szybkiego przejęcia przez Kupujących. Koszty pośrednika pokrywa Sprzedający. W rozliczeniu może być działka lub dom, wszelkie propozycje do rozpatrzenia. Polecam i zapraszam na oględziny. (020-7738)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 691 860 010

e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl

Data publikacji: 12-12-2014
Print Friendly, PDF & Email