wnętrze luksusowego apartamentu za 250 000 zł na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim

Apartament w Ostrowie Wielkopolskim

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 54,02 m2 (3 pokoje) usytuowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie) za cenę 250 000 zł.
Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji.

Apartament niezwykle luksusowo i komfortowo wykończony.
Rozkład pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni 2,73 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi. Apartament bardzo nowocześnie i elegancko urządzony. Okna PCV, wszystkie z roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Wnęka w przedpokoju zagospodarowana dużą szafą w zabudowie. Łazienka gustownie urządzona i wykończona wysokiej jakości płytkami oraz armaturą. Okna w pozostałych pokojach skierowane na południe.

Główne atuty apartamentu to:
– niskie koszty utrzymania, które miesięcznie wynoszą ok. 5 zł/m2 (w tym zalicza na centralne ogrzewanie, opłatę za sprzątanie obiektu i utrzymanie klatki schodowej, administrację, fundusz remontowy oraz śmieci),
– cena lokalu, która obejmuje całe umeblowanie i wyposażenie
– piwnica
– 2 miejsca postojowe

Apartament w prestiżowej lokalizacji – Osiedle Skwer Kościuszki to wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych ceniących ciszę, spokój, bliskości centrum, placówek zdrowia i szkolnictwa.

Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8214)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 691 860 010

Data publikacji: 27-07-2016
Print Friendly, PDF & Email