zdjęcie przedstawia wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Olsztynie

Apartament w Olsztynie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 37,50 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1997 roku, w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 237 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla singla, par czy np. jako inwestycja pod wynajem. Rozkład pokoi w apartamencie przedstawia się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia

Apartament niedawno odremontowany z bardzo gustownie wykonaną aranżacją. Wysoki standard i dobre gatunkowo materiały wykończeniowe. Ciekawy dobór koloru ścian, oświetlenia, a także mebli powoduje, iż apartament jest niezwykle nowoczesny.

Apartament do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem, tj. sprzęt AGD na gwarancji: lodówka, płyta gazowa, piekarnik, telewizor 58 (na gwarancji) oraz pralka. W cenie pozostają także wszystkie meble (nieużywane): kanapa z fotelami, dwie komody, szafka pod TV, mała kanapa rozkładana, duża szafa pokojowa, meble kuchenne, szafa typu komandor w przedpokoju.

Apartament wraz z przynależną piwnicą. Atrakcyjna, cicha lokalizacja – apartament znajduje się w głębi osiedla, z dala od korków i zgiełku miejskiego przy jednocześnie wygodnej i szybkiej komunikacji w każdy zakątek miasta. Blisko pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, szkoły, przedszkola. Na terenie osiedla znajdują się liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców, place zabaw dla dzieci, bardzo dużo zieleni.

Brakuje gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Ofertę kredytu dostosujemy do Twoich potrzeb. (167-531)

Kontakt:
e-mail: a.warcaba@wgn.pl
Tel. +48 783 962 280

Data publikacji: 30-10-2016
Print Friendly, PDF & Email