zdjęcie przedstawia wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Olsztynie

Apartament w Olsztynie

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o powierzchni 73 m2 (3 pokoje) położony na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie), w dzielnicy Jaroty za cenę 310 000 zł.
Apartament idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi, osób wymagających i ceniących sobie komfort, przestrzeń, ciszę i spokój. Kupujący nie płaci prowizji.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– kuchnia
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc

Apartament o przemyślanym rozkładzie, niezwykle funkcjonalny. Apartament z dużą piwnicą o powierzchni ok. 10 m2. Znakomita lokalizacja – apartament znajduje się w głębi osiedla, z dala od korków i zgiełku miejskiego przy jednocześnie bardzo wygodnej i szybkiej komunikacji w każdy zakątek miasta. Na terenie osiedla place zabaw dla dzieci, liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców. W pobliżu apartamentu w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, sklepy, przedszkola, przystanki MPK. Polecam i zapraszam do oglądania.

Zamierzasz kupić apartament, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-535)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 31-10-2016
Print Friendly, PDF & Email