zdjęcie prezentuje luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament w Olsztynie na sprzedaż

Olsztyn, apartament do sprzedaży o powierzchni 56,40 m2 (3 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1972 roku, w Olsztynie za cenę 269 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi, dla osób wymagających i ceniących sobie komfort, przestrzeń, ciszę i spokój, przy jednocześnie wygodnym dojeździe w każdy zakątek Olsztyna.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Apartament wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem i klimatem. Jest niezwykle przestronny i wykończony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Apartament nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych. Apartament przeszedł nie tak dawno remont. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. wszystkie instalacje, podłogi, drzwi, armaturę itd.

Apartament wraz z piwnicą o powierzchni około 4 m2. Czynsz liczony jest na dwie osoby. Atrakcyjna, malownicza lokalizacja – apartament znajduje się wśród zieleni, w głębi osiedla, dzięki czemu zapewnia komfort mieszkania z dala od hałasu ulicy, niemniej do wszelkich obiektów handlowo-usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli możecie Państwo dotrzeć spacerem w niespełna 5 minut. Polecam i zapraszam do oglądania apartamentu.

Zamierzasz kupić apartament, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-616)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 03-02-2017
Print Friendly, PDF & Email