zdjęcie przedstawia apartamentowiec w Olsztynie, w którym mieści się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament w Olsztynie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o rekordowej powierzchni 125,31 m2 (5 pokoi) mieszczący się na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, w Olsztynie za cenę 1 065 135 zł.
Apartament dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają przestrzeni, ciekawej architektury oraz wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Apartament o niecodziennym luksusie wnętrza położony w niezwykle prestiżowej lokalizacji, nieopodal centrum i Starego Miasta, w pobliżu jeziora Długiego i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Miejskiego.

Apartament składa się z:
– salonu
– 4 sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Apartament mieści się w budynku wyposażonym w nowoczesne windy, garaże podziemne pod budynkami, przestronne hole i klatki schodowe, hybrydową wentylację, trzyszybowe okna oraz najnowsze rozwiązania teletechniczne.

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest nowoczesny system monitoringu. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość wypoczynku i rekreacji, gdyż jest idealnym miejscem dla osób aktywnych, lubiących spacery czy uprawianie sportów na świeżym powietrzu. Polecam i zapraszam do oglądania apartamentu. Zamierzasz kupić apartament, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-593)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 31-12-2016
Print Friendly, PDF & Email