zdjęcie przedstawia salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament w Olsztynie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 50,44 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Olsztynie (Jaroty) za cenę 249 000 zł.
Apartament świetnie nadaje się dla rodziny z dziećmi, osób ceniących przestrzeń, ciszę i spokój, przy jednocześnie wygodnym i krótkim dojeździe do centrum. Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje dzienne
– łazienka z wc
– przedpokój

Apartament kompletnie umeblowany oraz wyposażony. W cenie sprzedaży apartamentu pozostaje zabudowa i sprzęt AGD w kuchni oraz szafa w przedpokoju. Apartament wraz z przynależną piwnicą.

Do niewątpliwych zalet apartamentu należy zaliczyć funkcjonalnym rozkład pomieszczeń, staranne wykończenie z dbałością o szczegóły oraz stonowaną, idealnie pasującą do klimatu kolorystykę. Apartament nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament z przepięknym widokiem na otaczającą budynek zieleń. Ponadto nieopodal znajdują się sklepy, place zabaw dla dzieci, liczne miejsca parkingowe oraz poczta. Kolejnym atutem apartamentu jest bliskość jeziora Bartąg. Jednym słowem – cisza, spokój, zieleń. Polecam i zapraszam do oglądania apartamentu.

Zamierzasz kupić apartament, ale brakuje ci gotówki? Pomożemy dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-519)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Data publikacji: 09-12-2016
Print Friendly, PDF & Email