na zdjęciu salon oraz jedno z pomieszczeń w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Olsztynie

Apartament w Olsztynie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 48 m2 usytuowany na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 245 000 zł.
Apartament znakomicie sprawdzi się zarówno dla rodziny jak i jako inwestycja pod wynajem.  Apartament urządzony niezwykle stylowo i modnie. Apartament przeszedł niedawno kapitalny remont, w trakcie którego m.in. wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Apartament do sprzedaży wraz z nową zabudową kuchenną, sprzętem AGD (piekarnik, płyta kuchenna, zmywarka) oraz zabudową w przedpokoju, sypialni i łazience. Apartament wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2.

Znakomita lokalizacja – apartament znajduje się blisko obiektów handlowo-usługowych, szkół, sklepów, banków, urzędów, PKP, PKS etc. Brakuje Ci gotówki na zakup apartamentu? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji. Polecam i zapraszam do oglądania apartamentu. Kupujący nie płaci prowizji. (167-565)

Kontakt:
e-mail: a.warcaba@wgn.pl
Tel. +48 783 962 280

Data publikacji: 24-11-2016
Print Friendly, PDF & Email