Apartament w Olecku

Do sprzedaży ekskluzywny, mini-apartament o powierzchni 21,20 m2 położony na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Olecku (warmińsko-mazurskie) za cenę 85 000 zł.
Apartament po kapitalnym remoncie. Apartament nie wymaga wkładu finansowego. Cena obejmuje meble wykonane na zamówienie oraz sprzęt AGD w zabudowie.

Rozkład pomieszczeń:

– salon

– aneks kuchenny

– łazienka z wc

Aneks kuchenny wyposażony w meble pod wymiar w płytę gazową, okap. Apartament wykończone zgodnie z projektem wnętrz widocznym na zdjęciach. W apartamencie wymieniono całkowicie stolarkę okienną, drzwiową, instalację elektryczną, wod-kan oraz zainstalowano nowe wydajne grzejniki. Lokal ciepły, z dużą ilością światła dziennego. W odległości około 100 m znajduje się jezioro Olecko Wielkie, które widać z okien. W pobliżu znajduje się park oraz hala sportowa. Bardzo spokojna i cicha okolica. Niski czynsz – 180 zł. Cena: 85.000 zł – do negocjacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (079-1711)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 87 520 26 12

Tel. +48 506 123 200

e-mail: skowronska@wgn.pl

Data publikacji: 12-12-2014
Print Friendly, PDF & Email