na zdjęciu luksusowe wnętrze apartamentu w okolicy Warszawy na sprzedaż

Apartament w okolicy Warszawy

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 36 m2 (2 pokoje) położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w okolicach Warszawy za cenę 203 000 zł.
Apartament do sprzedaży z pełnym wyposażeniem. Apartament do natychmiastowego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Kup bez prowizji.

Apartament składa się z:
– salonu
– aneksu kuchennego
– balkonu
– sypialni
– łazienki
– przedpokoju

Apartament urządzony w nowoczesnym stylu, duży komfort użytkowania, pokoje widne i przestronne, szeroki korytarz z szafą wnękową, kuchnia w zabudowie z kompletnym wyposażeniem AGD. Cegła dekoracyjna w kolorze bieli na ścianie z RTV doskonale komponuje się z wnętrzem. Podwieszane sufity uzbrojone w dekoracyjne oświetlenie LED. Całość oświetlenia LED – najwyższa gwarancja energooszczędności. Apartament z przynależnym miejscem postojowym na osiedlowym parkingu.

Przy transakcji zakupu apartamentu oferujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E. Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-179)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Data publikacji: 06-09-2016
Print Friendly, PDF & Email