na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w okolicy Szczecina

Apartament w okolicy Szczecina

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 52 m2 (2 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w okolicy Szczecina za cenę 267 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Cena do negocjacji.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– korytarz
– balkon

Apartament do sprzedaży wraz z zabudowaną na wymiar kuchnią oraz sprzętem AGD (tj. piekarnik, okap, kuchenka, lodówka oraz ukryta w szafce pralka). W apartamencie dominują jasne, pastelowe kolory. Apartament wraz z przynależną piwnicą (3,20 m2). Apartament do sprzedaży w opcji z dokupieniem garażu (20 m2) w bryle budynku za dodatkową opłata.

Atrakcyjna lokalizacja, apartament znajduje się na terenie osiedla z pełną infrastrukturą: punkty usługowo-handlowe, liczne sklepy, dyskont znanej marki, piekarnia, przystanki zbiorowej komunikacji miejskiej.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj. (170-473)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780

Data publikacji: 28-11-2016
Print Friendly, PDF & Email