zdjęcie prezentuje ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicy Legnicy

Apartament w okolicy Legnicy na sprzedaż

Legnica, apartament do sprzedaży za 239 000 złotych. Apartament rozciąga się na rekordowej powierzchni 119,60 metra kwadratowego. Trzecie piętro. Cztery pokoje. Kamienica o czterech kondygnacjach.
Apartament ogrzewany jest gazowo. Apartament  posiada projekt (zdjęcia po remoncie wg projektu). Oryginalnie apartament powstał z połączenia 2 mieszkań na kondygnacji. Dzięki temu zajmuje teraz całą kondygnację w budynku (istnieje możliwość wydzielenia pierwotnego dwóch osobnych mieszkań).

Apartament składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: salon + kuchnia + łazienka + 3 sypialnie + 3 przedpokoje + wc. Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresuje wiadomość, że parking znajduje się kilkadziesiąt metrów od kamienicy. W razie wszelkich pytań o apartament zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1321)

Kontakt:
Tel. +48 726 118 979
Tel. +48 602 364 536
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl

Data publikacji: 01-03-2017
Print Friendly, PDF & Email