na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie w okolicy Katowic do sprzedaży

Apartament w okolicy Katowic

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 69 m2 (3 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w okolicy Katowic za cenę 274 000 zł.
Apartament w opcji sprzedaży z wyposażeniem lub bez.

Apartament wykończony z materiałów najlepszego sortu o niecodziennie wysokim standardzie. Apartament jedyny w swoim rodzaju.  Apartament składa się z: salonu + łazienki z wc + 2 sypialni + balkonu + salonu + kuchni + przedpokoju

O luksusie apartamentu niech zaświadczą drogie panele na podłogach, gładzie na ścianach, drogocenne płytki na podłodze w kuchni, glazura nowego typu w łazience, nowe meble, nowe sprzęty AGD etc.

Apartament z przynależnym miejscem postojowym i boksem w pomieszczeniu gospodarczym. Zainteresowanych zakupem apartamentu zapraszamy do kontaktu tylko z naszym biurem, dysponujemy wszystkimi dokumentami oraz informacjami na temat w/w apartamentu. Oferta na wyłączność. Apartament jest jasny, dobrze doświetlony i przede wszystkim bardzo przestronny. Układ pomieszczeń pozwolił na oryginalne rozwiązanie przy aranżacji wnętrza apartamentu. Klatka schodowa zadbana czysta i szeroka, koło bloku zlokalizowany jest własny parking.

W apartamencie zainstalowana jest bardzo rozbudowana instalacja elektryczna (możliwość obsługi jednego punktu świetlnego z kilku miejsc), sieć kablowa LAN w 3 pomieszczeniach, instalacja TV w 2 pomieszaniach oraz instalacja pod głośniki 5.1 poprowadzona w ścianach.

Apartament znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowe, sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przystanki autobusowe. Gorąco zapraszam do oglądania apartamentu, gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (116-2109)

Kontakt:
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 503 024 999

Data publikacji: 17-12-2016
Print Friendly, PDF & Email